تبلیغات
وبلاگ حماسه اقتصادی - کتاب حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی بستر توسعه
حماسه اقتصادی
حماسه اقتصادی
 شعار سال 92 ، سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی
به چاپ رسید؛
کتاب حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی بستر توسعه
خبرگزاری رسا - با توجه به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری با عنوان سال «حماسه سیاسی حماسه اقتصادی» کتابی با همین موضوع تهیه و منتشر شد.

 

به گزارش خبرگزاری رسا به نقل از روا‌بط‌ عمومی سپاه، کتاب حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی بستر توسعه با محوریت نامگذاری سال 92 از سوی مقام معظم رهبری، به همت فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید آوینی سپاه پاسداران شهرستان خوی تألیف و به همت انتشارات نشر خویی (قم) منتشر شده است.


میرسیاوش اسبقی در ارتباط با تألیف کتاب حماسه سیاسی حماسه اقتصادی، گفت: این کتاب شامل مطالبی در 20 موضوع بوده که هر مورد به یک موضوع خاص در زمینه فرمایشات مقام معظم رهبری در طی بیاناتی که در تحویل سال جدید به نام حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی فرموده­اند، می پردازد.


اسبقی افزود: این کتاب با هدف جامه عمل پوشاندن به منویات مقام معظم رهبری در خصوص نامگذاری سال جدید به عنوان سال (حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی) تهیه و تنظیم گردیده است که یکی از نخستین کتابهایی است که با موضوع حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی در سال 1392 شناخته می‌شود.

 

این کتاب با عنوان "حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی بستر توسعه" با در شمارگان 1000 نسخه و در قطع پالتوئی با 189 صفحه منتشر شده است. /998/د102/ق

/ پایان خبر /


منبع : خبر گزاری رسا
طبقه بندی: متفرقه، 
برچسب ها: کتاب حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی بستر توسعه،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 27 مهر 1392 توسط عبدالله کدخدائی
تمامی حقوق مطالب برای وبلاگ حماسه اقتصادی محفوظ می باشد